Režim návštěv v Hospici je od 1. 11. 2021 upraven takto:

Návštěvy od 13,00 do 18,30 hodin. Dopoledne  pouze na povolení lékaře. Doprovázení na celých 24 hod. pouze se souhlasem lékaře hospice.

I pro očkované: Vstup s negativním testem na COVID. Antigenní test platí 24 hod., PCR test platí 72 hod.

Antigenní test je možno přinést s sebou a na místě vykonat. Nebo je možno test zakoupit přímo v hospici, cena: 120,- Kč. Pokud při testování zde v hospici potřebujete asistenci zdravotníka/zdravotnice, ceníme si jejich práci na 80,- Kč za 1 úkon testování (tedy pokud si test přinesete a vykoná ho zdravotník, zaplatíte 80,- Kč, pokud si test zde zakoupíte a vykoná ho zdravotník, zaplatíte 200,- Kč; za přinesený vlastnoručně vykonaný test neplatíte nic).

Dále s potvrzením o ukončeném očkování (2 nebo 3 dávky) nebo s potvrzení o prodělání nemoci.

Je řeba mít zakryté dýchací cesty respirátorem FFP2 po celou dobu návštěvy. Je třeba po vstupu provést desinfekci rukou a absolvovat změřeí tělesné teploty.

Osoby s respiračním onemocněním nebudou do hospice vpuštěny.

Bezinfekčnost se uznává   3 týdny po 1. vakcíně, s certifikátem o očkování (2 nebo 3 dávky) nebo ochrannou  lhůtou   180   dnů po prodělání nemoci COVID. Děti do 12 let nepotřebují doklad o bezinfekčnosti.

Pejsci na vodítku, velcí pejsci s košíkem.