Návštěvy v souvislosti se šířením koronaviru - POZOR ZMĚNA!!!

NÁVŠTĚVY HOSPIC V MOSTĚ o.p.s.

PROSÍME NÁVŠTĚVY, ABY PO CELOU DOBU POBYTU V HOSPICI DODRŽOVALY HAGIENICKÁ OPATŘENÍ - VIDEO

od 31.12.2020 do odvolání povoleny v tomto režimu:

* DO HOSPICE VSTUP MOŽNÝ POUZE S PLATNÝM NEGATIVNÍM TESTEM NA COVID 19!!! Platí pro pacienty, doprovod při nástupu i návštěvy.

* pouze od  10  do 14 hodin pouze na 30 minut

* pouze s platným negativním testem na coronavirus

* svojí návštěvu prosím oznamte každý den telefonicky (476 000 166) nebo osobně při návštěvě recepci mezi 7. – 9. hodinou.

* sdělte své jméno a příjmení a vztah k pacientovi

* při vstupu do zařízení proveďte dezinfekci rukou, bude Vám změřena tělesná teplota, nasaďte si respirátor třídy FFP2 nebo KN95 bez výdechového filtru. Respirátor si návštěva zajišťuje sama. V našem zařízení neakceptujeme jednorázové ani látkové roušky.

* návštěva je povinna mít ochranné pomůcky po celou dobu pohybu na oddělení a na pokoji, pokud nebude dodrženo, může být návštěva vykázána ze zařízení

* pro jakékoliv použité ochranné pomůcky je na recepci připraven kontejner na BIO odpad

* doprovázení, dlouhodobější pobyt návštěvy na pokoji (i přes noc) u terminálního pacienta je povolen pouze po předchozí telefonické domluvě s manažerem ošetřovatelské péče v pracovní dny v čase 11 – 12 hodin. A to za dodržení následujícího:

- třetí osoba dodá nejpozději 48 hodin před zahájením doprovázení svého blízkého negativní RT-PCR test

- třetí osoba, prodělala v době 90 dnů před dnem návštěvy onemocnění COVID-19 a doloží o tom doklad

- třetí osoba se nechá testovat v našem zařízení POC testem na přítomnost antigenu viru SARS Cov-2. Platnost tohoto testu je 5 dní. Testování bude provádět pověřená osoba (všeobecná sestra) každý pracovní den v čase 14 – 15 hodin.